Аденома передміхурової залози

Аденомою передміхурової залози називається доброякісна гіперплазія тканин органу. Недуга найчастіше пов'язують з гормональними змінами в чоловічому організмі, які починають відбуватися приблизно в 45-55 років. А вже до 80 років аденома передміхурової залози діагностується у 80-90% представників сильної статі.

Лікування аденоми передміхурової залози

У минулому єдиним варіантом лікування була операція, яка могла супроводжуватися різними ускладненнями. Але сьогодні медицина має масу варіантів консервативного лікування. Особливо ефективними вони будуть на початкових стадіях патологічного процесу.

Уролог з багаторічним досвідом Руслан Заболотний для лікування аденоми передміхурової залози успішно використовує методику радіохвильової терапії, заснованої на дії інноваційного апарату DUOLITH SD1 T-TOP F-SW ULTRA. Всі маніпуляції контролюються за допомогою УЗД-апарату, вони проходять безболісно і дарують результат вже в ході першого сеансу.

Додатково може призначатися медикаментозна терапія.

Доведено, що ефективність лікування залежить від того, на якому етапі розвитку патологічного процесу воно було розпочато. Тому так важливо звернутися до лікаря при виявленні у себе перших ознак аденоми передміхурової залози. Після проведення обстеження і постановки діагнозу, уролог Руслан Заболотний призначить пацієнтові комплексне лікування, здатне дати швидкий результат.

Не відкладайте лікування, записуйтеся на прийом по вказаному телефону або скориставшись формою зворотного зв'язку на сайті.

kr

Методи діагностики та лікування

Ударно-хвильова терапія

Апарат Emsella

Безболісна діагностика (без мазків і масажу простати) за американськими протоколами

Видео

Заболотній Руслан Васильйович

Засновник школи Ударно-Хвильової Терапії в урології. Член європейської асоціації УХТ. Сертифікований фахівець Швейцарської компанії Storz Medical. Член європейської асоціації сексопатологів, доповідач на ESSM 2020
У своїй практиці я використовую тільки новітні методи лікування та впливу на організм пацієнта. Для того, щоб бути здоровим - не треба терпіти неприємні процедури, відчувати боль.В нашій клініці ми робимо все для комфорту і лікування наших пацієнтів:
- немає дискомфорту і болів при здачі аналізу
- немає неприємних процедур і стресів
- немає хворобливого лікування
Я знаю, як важливо підтримувати чоловічу силу і уникнути проблем!

z-green (1)

Точна діагностика без болю (без уретрального мазка і масажу простати)

z-green (4)

Висока ефективність вже після першої процедури

z-green (3)

Унікальні технології та апаратура

z-green (2)

Тільки сучасні методи лікування, які завжди допомагають

Запишіться

На прийом зараз