Методи

лікування

Клініка пропонує різні методи діагностики та лікування. Ми гарантуємо абсолютну безболісність процедур. Краще один раз побачити та спробувати - чим сто разів боятися!

Снимок экрана 2020-09-07 в 11.33.21 AM

Ударно-хвильова терапія

Ударно-хвильова терапія широко застосовується для лікування урологічних захворювань у чоловіків. Використання ударної хвилі дозволяє підвищити ефективність медикаментозної терапії та прискорити одужання. Уролог Руслан Заболотний часто застосовує УВТ для лікування проблем в інтимній сфері у чоловіків.

kr

Електромагнітне крісло EMSELLA BTL

Електромагнітне крісло EMSELLA від виробника BTL - інноваційна технологія, що дозволяє впоратися з безліччю патологій, обумовлених слабкістю м'язів тазового дна. У своїй практиці уролог Руслан Заболотний широко використовує цей метод для лікування інтимних проблем у чоловіків. Апарат показує свою ефективність навіть при запущених станах, а результат можна помітити вже після першого сеансу.

Male doctor counseling mature patient in waiting room. Medical professional is listening to ill man while holding digital tablet in hospital. They are sitting on seat.

БЕЗБОЛІСНА ДІАГНОСТИКА

Ми використовуємо нові методи в діагностиці пацієнтів - без мізків і масажу простати. Немає дискомфорту і болів при здачі аналізу. Не потрібно навіть роздягатися. Аналізи можна здати на дому: пацієнт привезе в клініку сечу і еякулят. Клініка за допомогою мікроскопії та ПЛР (андрофлор ​​еякуляту) діагностики визначається наявність запалення органів або інфекції.

Doctor talking to the patient about menopause and treatment in future.

Медикаментозна терапія

Медикаментозне лікування урологічних проблем дозволяє позбутися від патологій сечостатевої системи без інвазивних втручань. Однак терапія препаратами, як правило, ефективна лише на ранніх стадіях захворювань. У запущених ситуаціях вона часто комбінується з фізіотерапевтичними та хірургічними методиками.

Запишіться

На прийом зараз