ТЕРАПІЯ З АПАРАТОМ BIOL

Лікування засноване на відновленні пошкоджених ділянок клітинної мембрани і пригнічення частот патологічних хвильових процесів в організмі

Використання апарату BIol

Показання

В урологічній практиці Руслан Заболотний використовує апарат BIOL для запобігання утворення фіброзних тканин і зменшення наявних фіброзних утворень, нормалізації функціонування імунної системи, лікування та профілактики захворювань вірусного характеру в складі комплексної терапії, зменшення тривалості післяопераційного і реабілітаційного періоду, зняття больового синдрому, лікування патологій передміхурової залози .

Пройти процедуру на цьому сучасному обладнанні пропонуємо в клініці сертифікованого уролога сфокусованої ударної хвилі Руслана Заболотного.

Він проведе обстеження, встановить діагноз і підбере оптимальний метод лікування. Перевага віддається щадним, але при цьому високоефективним методикам.

Запис на консультацію доступна на сайті або по телефону.

For-whom-Biol
Видео

Заболотній Руслан Васильйович

Засновник школи Ударно-Хвильової Терапії в урології. Член європейської асоціації УХТ. Сертифікований фахівець Швейцарської компанії Storz Medical. Член європейської асоціації сексопатологів, доповідач на ESSM 2020
У своїй практиці я використовую тільки новітні методи лікування та впливу на організм пацієнта. Для того, щоб бути здоровим - не треба терпіти неприємні процедури, відчувати боль.В нашій клініці ми робимо все для комфорту і лікування наших пацієнтів:
- немає дискомфорту і болів при здачі аналізу
- немає неприємних процедур і стресів
- немає хворобливого лікування
Я знаю, як важливо підтримувати чоловічу силу і уникнути проблем!

Запишіться

На прийом зараз