Цистит

Цистит - це запальне ураження стінок сечового міхура. Найчастіше захворювання діагностується у жінок. Це пов'язано з особливістю будови їх сечовидільної системи - коротким сечівником, через яких патогенним організмам легше проникнути всередину органу. Захворювання здатні спровокувати грибки і деякі бактерії.

ефективне лікування

Головна причина розвитку циститу - інфікування стінок сечового міхура бактеріями (мікоплазма, кишкова паличка, хламідії, трихомонади і т. Д.). Крім цього, у жінок патологія може розвиватися при:

  • переохолодженні організму;
  • недостатній гігієні або використанні неякісних гігієнічних засобів;
  • цукровому діабеті;
  • хронічних інфекційних захворюваннях;
  • ІПСШ.

Клініка доктора Заболотного використовує комплексний індивідуальний підхід в лікуванні циститу. Перевага віддається сучасним методикам, здатним швидко і безболісно усунути патологію. Ефективними є такі інноваційні процедури як ударно-хвильова терапія, яка виконується на апараті DUOLITH SD1 T-TOP F-SW ULTRA, і електромагнітне крісло Emsella.

Додатково лікар може призначити медикаментозне лікування, спрямоване на придушення патогенної мікрофлори, що стала причиною розвитку запального процесу. Препарати підбираються індивідуально для кожного пацієнта на основі проведених лабораторних досліджень.

Кваліфікований підхід до лікування циститу дозволяє швидко впоратися з проблемою, не допустивши розвитку ускладнень. Полегшення настає вже після першого сеансу УВТ.

Запишіться на прийом в нашу клініку по телефону і забудьте про дискомфорт і болючі відчуття, пов'язаних з циститом.

kr

Методи діагностики та лікування

Ударно-хвильова терапія

Апарат Emsella

Безболісна діагностика (без мазків і масажу простати) за американськими протоколами

Видео

Заболотній Руслан Васильйович

Засновник школи Ударно-Хвильової Терапії в урології. Член європейської асоціації УХТ. Сертифікований фахівець Швейцарської компанії Storz Medical. Член європейської асоціації сексопатологів, доповідач на ESSM 2020
У своїй практиці я використовую тільки новітні методи лікування та впливу на організм пацієнта. Для того, щоб бути здоровим - не треба терпіти неприємні процедури, відчувати боль.В нашій клініці ми робимо все для комфорту і лікування наших пацієнтів:
- немає дискомфорту і болів при здачі аналізу
- немає неприємних процедур і стресів
- немає хворобливого лікування
Я знаю, як важливо підтримувати чоловічу силу і уникнути проблем!

z-green (1)

Точна діагностика без болю (без уретрального мазка і масажу простати)

z-green (4)

Висока ефективність вже після першої процедури

z-green (3)

Унікальні технології та апаратура

z-green (2)

Тільки сучасні методи лікування, які завжди допомагають

запишіться

на прийом зараз