Еректильна дисфункція

Це патологія статевої функції у чоловіків, при якій виникає нездатність досягнення або підтримки ерекції, достатньої для проведення статевого акту. При цьому тривалість порушень повинна бути не менше 3 міс. Даний вид сексуального розладу є одним з найпоширеніших у світі.

Які причини цієї недуги:

  • куріння
  • зловживання алкоголем
  • хвороби серця
  • порушення кровообігу
  • неврози і інші розлади психіки
  • наслідки травм і перенесені оперативні втручання в організм
  • депресії
  • тривалий сидячий спосіб життя

Цими факторами причини виникнення еректильної дисфункції не обмежуються. Тому, доктор повинен отримати повну інформацію про пацієнта, його хворобах і особливостях для того, щоб підійти до проблеми комплексно.

Лікування еректильної дисфункції за допомогою УВТ

Лікування еректильної дисфункції в клініці Руслана Заболотного проводиться без болю. Лікар використовує тільки сучасні методи з доведеною ефективністю. У чому переваги лікувати еректильну дисфункцію за допомогою ударно-хвильової терапії? Суть методу полягає в легкій ударній дії на тканини і судини. Завдяки цьому підвищується приплив крові і збільшується еластичність судин. Ударно-хвильова терапія впливає не тільки на симптоми, але і на саму причину патології. Проходження повного курсу такої терапії дасть ефект і без фармакологічних препаратів, або з мінімальним їх кількістю. Іноді УВТ допомагає уникнути хірургічного втручання.

У клініці Руслана Заболотного для проведення процедури використовується інноваційний апарат EMSELLA BTL. Параметри впливу і тривалість сеансу для кожного пацієнта підбирається індивідуально.

Записатися на консультацію до уролога можна по телефону або на сайті.

kr

Методи діагностики та лікування

Ударно-хвильова терапія

Апарат Emsella

Безболісна діагностика (без мазків і масажу простати) за американськими протоколами

Видео

Заболотній Руслан Васильйович

Засновник школи Ударно-Хвильової Терапії в урології. Член європейської асоціації УХТ. Сертифікований фахівець Швейцарської компанії Storz Medical. Член європейської асоціації сексопатологів, доповідач на ESSM 2020
У своїй практиці я використовую тільки новітні методи лікування та впливу на організм пацієнта. Для того, щоб бути здоровим - не треба терпіти неприємні процедури, відчувати боль.В нашій клініці ми робимо все для комфорту і лікування наших пацієнтів:
- немає дискомфорту і болів при здачі аналізу
- немає неприємних процедур і стресів
- немає хворобливого лікування
Я знаю, як важливо підтримувати чоловічу силу і уникнути проблем!

z-green (1)

Точна діагностика без болю (без уретрального мазка і масажу простати)

z-green (4)

Висока ефективність вже після першої процедури

z-green (3)

Унікальні технології та апаратура

z-green (2)

Тільки сучасні методи лікування, які завжди допомагають

Запишіться

На прийом зараз