Хронічні запальні процеси

Підступність хронічних запальних процесів сечостатевої системи пов'язано з можливістю прихованого перебігу. Як правило, пацієнт впевнений, що його здоров'ю нічого не загрожує, тому не поспішає звертатися до лікаря. Але запалення, пов'язане з розвитком інфекції, здатне впливати не тільки на фізичне, а й на психологічний стан людини. Виникає слабкість, безсоння, головний біль, дратівливість.

Спровокувати загострення запального процесу здатні переохолодження або розвиток супутніх патологій, в тому числі респіраторних. Особливо захворювання схильні жінки, що пов'язано з особливістю будови їх сечостатевої системи. Тому саме в холодну пору року до лікарів звертається більше пацієнтів зі скаргами на загострення хронічного запалення.

Лікування хронічного запального процесу

Патогенна мікрофлора присутня в організмі кожної людини. Але до розвитку запальних процесів, вона здатна привести тільки при наявності певних умов. До них відносять:

  • переохолодження;
  • наявність шкідливих звичок;
  • безладне статеве життя або тривале утримання;
  • травмування органів сечостатевої сфери;
  • ендокринні порушення;
  • часті закрепи;
  • ослаблення імунітету.

Терапія запального процесу, який вже встиг перейти в хронічну форму досить тривала. Клініка доктора Заболотного пропонує своїм пацієнтам сучасні методики з доведеною ефективністю.

Добре себе зарекомендували такі процедури як ударно-хвильова і електромагнітна терапія. Вони практично не мають протипоказань і дозволяють швидко і безболісно впоратися із запаленням.

Додатково можуть використовуватися лікарські препарати. Перед їх призначенням, доктор проводить комплексне обстеження, яке дозволяє підібрати максимально ефективні засоби.

kr

Методи діагностики та лікування

Ударно-хвильова терапія

Апарат Emsella

Безболісна діагностика (без мазків і масажу простати) за американськими протоколами

Видео

Заболотній Руслан Васильйович

Засновник школи Ударно-Хвильової Терапії в урології. Член європейської асоціації УХТ. Сертифікований фахівець Швейцарської компанії Storz Medical. Член європейської асоціації сексопатологів, доповідач на ESSM 2020
У своїй практиці я використовую тільки новітні методи лікування та впливу на організм пацієнта. Для того, щоб бути здоровим - не треба терпіти неприємні процедури, відчувати боль.В нашій клініці ми робимо все для комфорту і лікування наших пацієнтів:
- немає дискомфорту і болів при здачі аналізу
- немає неприємних процедур і стресів
- немає хворобливого лікування
Я знаю, як важливо підтримувати чоловічу силу і уникнути проблем!

z-green (1)

Точна діагностика без болю (без уретрального мазка і масажу простати)

z-green (4)

Висока ефективність вже після першої процедури

z-green (3)

Унікальні технології та апаратура

z-green (2)

Тільки сучасні методи лікування, які завжди допомагають

запишіться

на прийом зараз