Хронічний простатит

Хронічний простатит - одна з найпоширеніших патологій статевої системи у чоловіків. За статистикою, до 80 років із захворюванням стикаються 8 з 10 пацієнтів. Основна причина його розвитку пов'язана з несвоєчасним лікуванням сечостатевих інфекцій.

Лікування хронічного простатиту

Після постановки діагнозу уролог підбирає відповідне лікування. Можливі методи:

  1. Медикаментозне лікування. Щоб прибрати дискомфорт і купірувати запальний процес, лікар призначає протизапальні, знеболюючі та імуномодулюючі препарати. При бактеріальному характері патології додатково призначають антибіотики. Всі ліки підбираються індивідуально для кожного пацієнта.
  2. Фізіотерапія. Хороший результат демонструють теплові процедури, ударно-хвильова терапія, застосування електромагнітного крісла Emsella, які сприяють поліпшенню циркуляції крові в місці розвитку запального процесу і допомагають ліків краще всмоктуватися в пошкоджені тканини.

Крім цього, лікар порекомендує повністю переглянути харчування і спосіб життя чоловіка. Важливо повністю відмовитися від алкоголю, обмежити вживання гострого, солоного, жирного. Під заборону потрапляють бобові культури, випічка, газовані напої, кава і міцний чай. Дієта повинна ґрунтуватися на великій кількості овочів, круп, молочних продуктах.

Так само потрібно повністю міняти спосіб життя - відмовитися від шкідливих звичок, займатися спортом і уникати безладного статевого життя.

Лікування хронічного простатиту в клініці Руслана Заболотного проводиться без болю. Лікар використовує тільки сучасні методи з доведеною ефективністю. Записатися на консультацію до уролога можна по телефону або на сайті.

Забудьте назавжди про проблему хронічного простатиту!

kr

Методи діагностики та лікування

Ударно-хвильова терапія

Апарат Emsella

Безболісна діагностика (без мазків і масажу простати) за американськими протоколами

Видео

Заболотній Руслан Васильйович

Засновник школи Ударно-Хвильової Терапії в урології. Член європейської асоціації УХТ. Сертифікований фахівець Швейцарської компанії Storz Medical. Член європейської асоціації сексопатологів, доповідач на ESSM 2020
У своїй практиці я використовую тільки новітні методи лікування та впливу на організм пацієнта. Для того, щоб бути здоровим - не треба терпіти неприємні процедури, відчувати боль.В нашій клініці ми робимо все для комфорту і лікування наших пацієнтів:
- немає дискомфорту і болів при здачі аналізу
- немає неприємних процедур і стресів
- немає хворобливого лікування
Я знаю, як важливо підтримувати чоловічу силу і уникнути проблем!

z-green (1)

Точна діагностика без болю (без уретрального мазка і масажу простати)

z-green (4)

Висока ефективність вже після першої процедури

z-green (3)

Унікальні технології та апаратура

z-green (2)

Тільки сучасні методи лікування, які завжди допомагають

Запишіться

На прийом зараз