Викривлення статевого члена (хвороба Пейроні)

Хвороба Пейроні, або викривлення статевого члена - це досить рідкісне захворювання чоловічої статевої сфери. Результати аутопсії показують, що воно зустрічається у 25% чоловіків. При цьому звертається за допомогою до фахівця всього 3-8%. Найчастіше захворювання діагностується у чоловіків після 30 років. Викривлення статевого члена супроводжується еректильною дисфункцією і сексуальними розладами.

Причини і ускладнення викривлення статевого члена

Хвороба Пейроні відноситься до идиопатическим недугам, причини розвитку яких точно встановити неможливо. Більшість урологів вважає, що подібна клінічна картина може бути викликана травмою пеніса як при нещасному випадку або аварії, так і з-за активного статевого життя або невдалого хірургічного лікування. У місці пошкодження тканин завжди високий ризик розвитку запальних процесів і, відповідно, захисної реакції організму у вигляді ущільнення тканин.

Малоприємне для кожного чоловіка репродуктивного віку ускладнення хвороби - це неможливість вести статеве життя.

Ефективне лікування викривлення статевого члена

Доктор Руслан Заболотний спеціалізується на лікуванні урологічних захворювань. Визначивши стадію занедбаності хвороби після ретельного обстеження, він підбере ефективну терапію.

Сучасне обладнання в клініці Руслана Заболотного допоможе впоратися із захворюванням на будь-якій стадії. Для цього використовується інноваційний метод ударно-хвильової терапії. Він ефективний навіть в тому випадку, коли інші медикаментозні способи не дають бажаного результату.

Лікування викривлення статевого члена за допомогою ударно-хвильової терапії здійснюється на інноваційному апараті DUOLITH SD1 T-TOP F-SW ULTRA. Для отримання хорошого результату знадобиться від 3-х до 7-ми сеансів.

Звернувшись до уролога Руслану Заболотному, вам вдасться швидко позбутися від неприємних симптомів хвороби без болю та інших неприємних відчуттів і процедур. Записатися на прийом до лікаря можна по телефону або залишивши онлайн-заявку на сайті.

kr

Методи діагностики та лікування

Ударно-хвильова терапія

Апарат Emsella

Безболісна діагностика (без мазків і масажу простати) за американськими протоколами

Видео

Заболотній Руслан Васильйович

Засновник школи Ударно-Хвильової Терапії в урології. Член європейської асоціації УХТ. Сертифікований фахівець Швейцарської компанії Storz Medical. Член європейської асоціації сексопатологів, доповідач на ESSM 2020
У своїй практиці я використовую тільки новітні методи лікування та впливу на організм пацієнта. Для того, щоб бути здоровим - не треба терпіти неприємні процедури, відчувати боль.В нашій клініці ми робимо все для комфорту і лікування наших пацієнтів:
- немає дискомфорту і болів при здачі аналізу
- немає неприємних процедур і стресів
- немає хворобливого лікування
Я знаю, як важливо підтримувати чоловічу силу і уникнути проблем!

z-green (1)

Точна діагностика без болю (без уретрального мазка і масажу простати)

z-green (4)

Висока ефективність вже після першої процедури

z-green (3)

Унікальні технології та апаратура

z-green (2)

Тільки сучасні методи лікування, які завжди допомагають

Запишіться

На прийом зараз