Лікування простатиту і уретриту

Простатит і уретрит - найпоширеніші захворювання серед чоловіків різного віку. Захворювання супроводжуються запаленням простати і слизової оболонки сечівника. При відсутності своєчасного лікування вони можуть привести до серйозних наслідків - від хронізації патологічного процесу до безпліддя. Тому відкладати візит до лікаря не варто.

Як розпізнати уретрит і простатит?

Розвиваються захворювання в результаті проникнення патогенної мікрофлори або на тлі переохолодження організму. Викликати простатит можуть також вікові зміни, гіподинамія, ендокринні порушення.

Запальні захворювання доставляють чоловікові масу неприємних відчуттів. Серед них:

  • біль внизу живота, може віддавати в промежину, пах, поперек;
  • різі при сечовипусканні;
  • переривчастий струмінь сечі;
  • часті позиви в туалет;
  • дратівливість.

Для гострого простатиту також характерне підвищення температури тіла, сильний больовий синдром.

При відсутності лікування з часом приєднуються проблеми з сім'явипорскуванням, еректильної функцією. Щоб попередити ускладнення, важливо не відкладати звернення до лікаря.

Як лікувати простатит і уретрит?

Довірити лікування простатиту і уретриту у чоловіків ви можете сертифікованому уролога Руслану Заболотному. У своїй практиці він використовує інноваційний метод лікування урологічних захворювань - ударно-хвильову терапію. Вона відрізняється високою ефективністю при запальних процесах на будь-якій стадії занедбаності.

Лікування простатиту і уретриту методом УВТ проводиться з використанням сучасного апарату DUOLITH SD1 T-TOP F-SW ULTRA. З його допомогою вдається побороти гострі і хронічні процеси. Процедура абсолютно безболісна і дарує полегшення вже після першого сеансу. Для досягнення стійкого результату буде потрібно курс з 3-7 процедур.

УВТ показує ефективність, навіть коли медикаменти та інші способи лікування не дають належного результату. Тому ви гарантовано позбавитеся від неприємних симптомів і надовго забудете про патологію.

Щоб потрапити на консультацію до уролога і пройти лікування уретриту або простатиту, телефонуйте або залишайте заявку на сайті.

kr

Методи діагностики та лікування

Ударно-хвильова терапія

Апарат Emsella

Безболісна діагностика (без мазків і масажу простати) за американськими протоколами

Видео

Заболотній Руслан Васильйович

Засновник школи Ударно-Хвильової Терапії в урології. Член європейської асоціації УХТ. Сертифікований фахівець Швейцарської компанії Storz Medical. Член європейської асоціації сексопатологів, доповідач на ESSM 2020
У своїй практиці я використовую тільки новітні методи лікування та впливу на організм пацієнта. Для того, щоб бути здоровим - не треба терпіти неприємні процедури, відчувати боль.В нашій клініці ми робимо все для комфорту і лікування наших пацієнтів:
- немає дискомфорту і болів при здачі аналізу
- немає неприємних процедур і стресів
- немає хворобливого лікування
Я знаю, як важливо підтримувати чоловічу силу і уникнути проблем!

z-green (1)

Точна діагностика без болю (без уретрального мазка і масажу простати)

z-green (4)

Висока ефективність вже після першої процедури

z-green (3)

Унікальні технології та апаратура

z-green (2)

Тільки сучасні методи лікування, які завжди допомагають

Запишіться

На прийом зараз