Порушення сім’явиверження

Сім'явиверження - складний фізичний і біохімічний процес, який відбувається в організмі чоловіка в результаті статевого контакту. Під дією певних факторів він може відхилятися від норми. Якщо ви відчуваєте порушення сім'явиверження, запишіться на консультацію до уролога Руслану Заболотному в Києві. Він проведе обстеження і підбере ефективний метод корекції.

Ефективний метод лікування

Якщо ви відчуваєте проблеми з еякуляцією, запишіться на прийом до приватного уролога Руслану Заболотному. Після збору анамнезу, обстеження і з'ясування індивідуальних особливостей він підбере оптимальний метод відновлення статевої функції.

Для усунення порушення сім'явиверження часто застосовується ударно-хвильова терапія. Це інноваційний метод, який показує високу ефективність на початкових і запущених стадіях хвороби. Причому він результативним, навіть коли медикаментозне і хірургічне лікування виявляється безсилим.

Руслан Заболотний проводить лікування порушення сім'явиверження методом УВТ із застосуванням сучасного апарату DUOLITH SD1 T-TOP F-SW ULTRA. В результаті вдається відновити статеву функцію за рахунок наступних дій:

  • зміцнення м'язів тазового дна;
  • поліпшення крово- і лімфообігу;
  • посилення обміну речовин;
  • усунення ознак запалення.

Процедура абсолютна безболісна, а результат помітний вже після першого сеансу. Для досягнення максимального ефекту потрібно курс з 3-7 процедур.

Лікар Руслан Заболотний - єдиний в Україні сертифікований уролог сфокусоване ударної хвилі. Він допоможе вам відновити репродуктивні здібності - швидко і комфортно!

Для запису на консультацію заповнюйте онлайн-форму на сайті або телефонуйте.

kr

Методи діагностики та лікування

Ударно-хвильова терапія

Апарат Emsella

Безболісна діагностика (без мазків і масажу простати) за американськими протоколами

Видео

Заболотній Руслан Васильйович

Засновник школи Ударно-Хвильової Терапії в урології. Член європейської асоціації УХТ. Сертифікований фахівець Швейцарської компанії Storz Medical. Член європейської асоціації сексопатологів, доповідач на ESSM 2020
У своїй практиці я використовую тільки новітні методи лікування та впливу на організм пацієнта. Для того, щоб бути здоровим - не треба терпіти неприємні процедури, відчувати боль.В нашій клініці ми робимо все для комфорту і лікування наших пацієнтів:
- немає дискомфорту і болів при здачі аналізу
- немає неприємних процедур і стресів
- немає хворобливого лікування
Я знаю, як важливо підтримувати чоловічу силу і уникнути проблем!

z-green (1)

Точна діагностика без болю (без уретрального мазка і масажу простати)

z-green (4)

Висока ефективність вже після першої процедури

z-green (3)

Унікальні технології та апаратура

z-green (2)

Тільки сучасні методи лікування, які завжди допомагають

Запишіться

На прийом зараз