Нейрогенний сечовий міхур

Нейрогенним сечовим міхуром називається розлад, при якому людина нездатна контролювати сечовипускання. Ця патологія пов'язана з порушенням роботи нервової системи, деякими хворобами хребта, головного або спинного мозку і дуже часто спостерігається серед жінок.

Утримання сечі і процес випорожнення сечового міхура контролюється головним мозком і координується роботою цілої групи м'язів і нервових закінчень. Якщо відбувається пошкодження хоча б однієї з ланок, розвивається нейрогенна дисфункція сечового міхура.

Лікування нейрогенного сечового міхура

Синдром нейрогенного сечового міхура може проявлятися по-різному:

  1. У пацієнтів часто виникають позиви до сечовипускання. Нерідко вони супроводжуються хворобливими відчуттями, але виділення сечі при цьому утруднене. У запущених випадках спроби помочитися, незважаючи на сильне бажання, безрезультативні.
  2. Людина абсолютно не відчуває бажання помочитися, незважаючи на переповненість сечового міхура. При цьому сечовипускання часто буває мимовільним.
  3. Багато пацієнтів скаржаться на постійне підтікання сечі, яке вони не в силах контролювати.
  4. Іноді сечовий міхур хворого спорожняється не повністю. Через залишків сечі в сечовому міхурі можуть розвиватися інфекційні процеси.

Якщо ви помітили у себе хоча б один із симптомів, запишіться на прийом до наших лікарів.

Ефективне лікування нейрогенного сечового міхура

Терапія патології повинна бути комплексною і залежить від першопричини. У клініці доктора Заболотного вас проконсультують лікарі, які мають величезний досвід лікування нейрогенного сечового міхура. Також для вас фахівці зможуть скласти індивідуальну програму. Вона може включати:

  1. Фізіотерапевтичні процедури. Добре себе зарекомендували ударно-хвильова терапія і використання електромагнітного крісла EMSELLA BTL. Методики дозволяють відновити кровообіг, зміцнити м'язи тазового дна і підвищити чутливість.
  2. Медикаментозне лікування. Підбираються препарати, дія яких спрямована на активізацію роботи нервової системи і розслаблення стінок сечового міхура.
kr

Методи діагностики та лікування

Ударно-хвильова терапія

Апарат Emsella

Безболісна діагностика (без мазків і масажу простати) за американськими протоколами

Видео

Заболотній Руслан Васильйович

Засновник школи Ударно-Хвильової Терапії в урології. Член європейської асоціації УХТ. Сертифікований фахівець Швейцарської компанії Storz Medical. Член європейської асоціації сексопатологів, доповідач на ESSM 2020
У своїй практиці я використовую тільки новітні методи лікування та впливу на організм пацієнта. Для того, щоб бути здоровим - не треба терпіти неприємні процедури, відчувати боль.В нашій клініці ми робимо все для комфорту і лікування наших пацієнтів:
- немає дискомфорту і болів при здачі аналізу
- немає неприємних процедур і стресів
- немає хворобливого лікування
Я знаю, як важливо підтримувати чоловічу силу і уникнути проблем!

z-green (1)

Точна діагностика без болю (без уретрального мазка і масажу простати)

z-green (4)

Висока ефективність вже після першої процедури

z-green (3)

Унікальні технології та апаратура

z-green (2)

Тільки сучасні методи лікування, які завжди допомагають

запишіться

на прийом зараз